| tên | Khối xâu chuỗi cáp OPGW |
|---|---|
| Mục số | 20131-20132 |
| Kích thước ròng rọc | 660x110MM |
| Trọng lượng định số | 20-50kn |
| Trọng lượng | 27-50kg |
| tên | Khối chuỗi ba mục đích trên trời |
|---|---|
| Mục số | 10291/10292 |
| Mô hình | SHCS-2L |
| Trọng lượng định số | 20KN |
| Trọng lượng | 4.1-4,7kg |
| tên | 660 Series Stringing Block |
|---|---|
| Mục số | 10121-10128 |
| Mô hình | SHD660 |
| Rọc | 1/3/5 |
| Trọng lượng định số | 20-60KN |
| Mô hình | 660mm |
|---|---|
| bó lúa | 1,3,5,7,9 |
| Vật liệu | MC Nylon Sheave và thép hỗ trợ |
| Ứng dụng | Xây dựng trang web viễn thông |
| Điều kiện | FOB,CIF,CFR |
| Tên | Bộ nâng dây dẫn phân hạch nhiều |
|---|---|
| Mã hàng | 19112-19119b |
| Người mẫu | ST25-2 |
| Tải định mức | 2X12 |
| chiều dài khe móc | 60-160 |
| tên | Khối quay tốc độ cao |
|---|---|
| Mục số | 12141-12143 |
| Mô hình | THZ1-5/8/16/30 |
| Trọng lượng định số | 50-300kg |
| Chiều kính | 308-916mm |
| tên | Đường cuộn cáp khung |
|---|---|
| Mục số | 21229-21228L |
| Mô hình | SHD4K180 |
| tối đa. đường kính cáp | 180mm |
| Trọng lượng định số | 20KN |
| Quick Information | Aluminum alloy conductor gripper, two types with hook, apply for LGJ300-400 conductor, max open 32mm, Donghuan brand, transmission line stringing tools and accessories |
|---|---|
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Rated Load | 7-80KN |
| Max Open | 14-48mm |
| Warranty | 1 Year |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
|---|---|
| Quick Information | Aluminum alloy conductor gripper, two types with hook, apply for LGJ300-400 conductor, max open 32mm, Donghuan brand, transmission line stringing tools and accessories |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Weight | 1-18KG |
| Warranty | 1 Year |
| Item No. | 13221-13229A |
|---|---|
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Configuration | Apply to adjusting the sag and tensioning the conductor wire in power lines construction |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |